Za każdym razem gdy wstaję z łóżka, jak każda z was zakładam szlafrok. Zaczynam szykować poranną kawę i śniadanie. Zależy mi aby rano i wieczorem wyglądać przyzwoicie.
Dlatego zakładam na siebie szlafrok z wiskozowej satyny, tkaniny która jest bardzo elegancka. Posiada wzory jest to ornament a jego barwy to złoto i srebro. Jest lekka, zwiewna i przyjemna w dotyku.
Dziewczyny wyglądamy elegancko w każdej sytuacji!!!!!
Traktuj siebie w taki sposób w jaki chciała byś być traktowana.
Masz prawo być szczęśliwą kobietą i odnosić sukcesy.
Zgadzasz się ze mną ?
Dziś żyjemy w zwariowanych czasach, ciągle za czymś gonimy, ciągle nam czegoś brakuje, zamiast odprężyć ciało i umysł.
Spróbuj żyć odwrotnie....
Dlatego ja zawsze po przebudzeniu jestem wdzięczna, powtarzam poniższą afirmację trzy razy po przebudzeniu, co dziennie:
"Jestem wdzięczna za każdą przyjemność, obfitość i miłość, która mnie dziś spotkała, jestem otwarta, otrzymuję jestem gotowa"
Zobaczysz zmianę w twoim życiu już po tygodniu!
Będziesz piękna po przebudzeniu każdego dnia :)
#pakiety # walentynki #naprezent #
Komentarze
Prześlij komentarz