Przejdź do głównej zawartości

Okrycia letnie na bikini

Udało nam się wyjechać na Fuertaventure, niestety nie trafiliśmy na dobrą pogodę słonecznie było tylko przez 3 dni. Jeździmy na Wyspy Kanaryjskie od wielu lat,   w tym okresie, gdyż świętujemy naszą rocznicę ślubu. Robimy sobie taki coroczny prezent. Okres zimowy na Kanarach, nigdy nas nie zawiódł, zawsze była piękna słoneczna pogoda.... to był pierwszy zawodny okres na tej wyspie.

Pokazuje ci się w moim outwicie już na urlopie! A ty na wakacjach  co narzucasz na bikini?  

.





Komentarze