Cześć Dziewczyny
Bardzo lubię przebywać na urlopie. Zawsze przed wyjazdem szykuję dla siebie parę perełek odzieżowych aby dobrze i wygodnie się czuć. Staram się dobierać lekkie ubrania aby były przewiewne i trochę muszą być ekstrawaganckie.
Lubię dobrze wyglądać nawet wtedy gdy wybieram się na plażę. W roku przygotowałam trzy projekty, którymi jestem zachwycona. Uszyłam
- Pierwszy projekt to pareo z rękawkami 3/4, wiązane jest z przodu.
- Drugi model to sukienka z pasami bo bokach, naprawdę fajnie to wygląda.
- Trzeci mój pomysł to zwiewna sukienka z gumą wszytą na linii bioder i głębokim dekoltem
Wszystkie fasony uszyte są z siateczki z małymi otworkami, projekty są prześwitujące więc doskonale sprawdzą się na okrycie bikini. Modele prezentowane stanowią ciekawy outfit plażowy.
Testowałam projekty i teraz z czystym sercem polecam
www.modomigliore.pl




Komentarze
Prześlij komentarz